Tara konfirmon ribashkimin e Bleros me Afronën?!

Pas publikimit të Podcast-it më të përfolur të momentit, lajmet për një ribashkim të mundshëm po qarkullojnë në media rozë.

Ndonëse Afrona dhe Blero nuk kanë deklaruar diqka konkrete, detaje të vogla po i bëjnë ndjekësit dyshues, shkruan Kosovarja.

Tara po pëlqen dhe komenton pozitivisht secilën paraqitje të Afronës, mos ndoshta dëshira e saj është që të bëhet ky ribashkim?!

Share With:
Translate »
122 Views