Vera e nxehtë e Troit dhe Adrolës

Adrola Dushi mbrëmë ka festuar ditëlindjen e saj.

Me pas ka udhëtuar drejt pushimeve me djalin e saj,”.

Modelja shihet pranë Troit ku ndjehet me e lumtur se asnjëherë me parë andaj ishte shprehur “Bekimet mbi bekimet”.

Gjithashtu Adrola kohës së fundit është mjaftë prezente në mediat rozës për arsye të lidhjes me Capital T, edhe pse dyshja nuk kanë konfirmuar asnjë detaj në lidhje me këtë.

Share With:
Translate »
38 Views