Tashmë me video, takimi i parë mes Joelit dhe Sias është shumë emocionues

Ata janë të dy moderatorë dhe shumë të njohur për publikun shqiptar. Lajmet për ta përbëjnë gjithnjë interes, por edhe pse janë përpjekur ta mbajnë larg syve të publikut jetën private, mbrëmjen e sotme, Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi nuk janë kursyer me pamjet dhe rrëmet nga jeta private. Toska ishte e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, nga ku foli për fëmijët dhe tregun takimin e parë të djalit të tyre Joel me motrën e sapolindur Sia.

Ermal Mamaqi: Djali u bë xheloz kur erdhi në jetë goca?

Amarda Toska: Jo fare… Me djalin është bërë një punë shumë e madhe përgatitore, çdo darkë i thonim natën e mirë motrës, tregonim përralla me motrën dhe nga fundi mezi po prisnim.

Share With:
Translate »
659 Views