Tatuazhet e reja të Arbanës mbajnë firmën e fëmijëve të saj

Moderatorja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, njihet për lidhjen e saj me fëmijët.

Shpeshherë ajo i ka vënë fëmijët e saj si prioritet, e mesa duket, as qejfin nuk ua prish dot

Ajo ka postuar një fotografi simpatike në “Insta-Story” ku i shihet dora e vizatuar me “tattoo” të reja.

Patjetër që të njëjtat ia kanë vizatuar fëmijët me laps.

Një lule, rreze dielli e dy zemra të vogla duken në dorën e Arbanes, që s’i ka penguar fare dhe i ka bartur sot me krenari këto vizatime.

Share With:
Translate »
41 Views