Tayna prezanton për herë të parë të ëmën me rastin e ditëlindjes dhe duken si motra

Tayna është një ndër personazhet më të dashur të ekranit shqiptar. Ajo ka arritur të bëhet një ndër reperet më të suksesshme shqiptare, dhe pse ka vetëm pak kohë në treg. Përflitet gjithmonë për arritjet, por kur vjen puna tek jeta personale, Tayna është treguar shumë hermetike.

Së fundmi, ajo ka thyer “rregullin” dhe ka ndarë një fotografi me të ëmën. Ajo feston përvjetorin e lindjes ditën e sotme ndërsa reperja nuk i ka kursyer dhe fjalët e ëmbla. “Urime ditlindjen mami💜 qishtu t’kom nejt e kom me t’nejt ton jeten.”, ka shkruar ajo.

Share With:
Translate »
165 Views