“Të dua, o mami i djalit tim”! Fifi feston ditëlindjen, Adisi na lë pa fjalë me dedikimin e veçantë

Sot artistja e njohur, Fifi feston përvjetorin e saj të lindjes.

Këgëtarja bëhet 29 vjeç dhe për të sigurisht nuk mund të mungonin urimet nga njerëzit e saj më të dashur.

“31.03.2023 po pres ditëlindjen e 29 me pritjen më të ëmbël në botë”, shkruan Fifi krahas një foto të saj.

Padyshim nuk kishte si të mos mungonte një urim nga partneri i saj Adis Patushi.

“Jam ma mirë me ty, kshuqë rri me mu”. Gëzuar ditëlindjen dashni e imja. Jam i bekuar që më ra me e kriju dashurinë më të madhe me ty!

E jam me fat që të njoha ty më shumë se askush! Më kënaq shpirtin që për asnjë ditë s’u ndava prej erës tënde dhe ajri im është aroma jote!

Të dua,o mami i djalit tim! Gëzuar ditëlindjen Mami Fifi! Me ty krejt jetën!”, ka shkruar Adisi krahas një foto të artistes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adis Patushi (@adispatushi)

Share With:
Translate »
118 Views