Zi në familjen e Fidanit dhe Ritës, humbin personin e dashur në moshë fare të re

Këngëtari i njohur Fidan Gashi, ka bërë të ditur se e ka humbur personin më të dashur për të, nënën e tij.

Ai, përmes një postimi në Instagram, ka treguar se nëna e tij ka kaluar në amshim

Fidani, ka shkruar me fjalë mjaftë prekse për humbjen e të ëmës, duke treguar edhe se varrimi i të ndjerës do të bëhet sot në Suharekë.

Nuk mungoi as reagimi i Ritës, për vjehrrën e saj.

Duke ripostuar postimin e Fidanit, Rita shkruan : “Na thave shpirtin”.

Vdekja e parakohshme e zonjës, padyshim është një humbje e madhe për familjen Gashi.

Share With:
Translate »
112 Views