Të gjitha rastet kur Rihanna është frymëzuar nga princeshat e Disney-t

Rihanna padyshim që është një princeshë e vërtetë në tapetin e kuq. Dhe dashur pa dashur, kengetarja me origjine nga Barbados eshte identike me princeshat e Disneyt. Hidhini nje sy me poshte:

Share With:
Translate »
2863 Views