Të gjithë e njohin, ja kush është ‘bodyguard-i’ personal i Keisi Medinit

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhuar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët.

Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Keisi Medini është mjaft aktive në rrjete sociale dhe sot na treguar pak nga përditshmëria e saj e ditën e sotme na zbuloi se kshte shkruar për të bërë shoping, por jo me shoqet e saj ashtu siç mund ta mendoni. Personi që e shoqëronte, që bukuroshja e quan ‘bodyguardin’ e saj është babai i saj, Sabiani.

Keisi ka zbuluar titullin e këngës që pritet të publikohet së shpejti dhe do të jetë “Idiot”. Të shumta kanë qenë aludimet se ndoshta kënga e re mund të jetë ndonjë dedikim për Kristin dhe historinë e tyre brenda “BBV2”. Mos ndoshta me “Idiot” Keisi i drejtohet Kristit? Tashmë na mbetet vetëm të presim të dëgjojmë këngën e re.

Share With:
Translate »
68 Views