Të gjithë në plazh, por Vesa, Geri dhe Lian po shijojnë borën dhe ne i kemi zili

Këto janë muajt më të nxehtë të verës dhe të gjithë shkëputemi disa ditë për t’ju shpëtuar temperaturave të larta. Rrallë të ndodh që në këtë periudhë të shikosh foto me borë, por veç det dhe rroba banjo.

Të gjithë këtë imazh e ka thyer këngëtarja Vesa Luma e cila ka postuar në rrjete sociale pamje nga pushimet e saj me borë. Së bashku me bashkëshortin, këngëtarin Big Basta dhe të birin po shijojnë disa momente ndryshe, larg të nxehtit dhe detit.

Ditë më parë Vesa ka njoftuar se së shpejti do të rikthehen duke jetuar midis Shqipërisë, Kosovës dhe Zelandës

 

Share With:
Translate »
648 Views