“Të rri?”, a do ta vazhdojë lojën Dea Mishel pas telefonatës me mamanë

“Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Ai është një shoë televiziv që zhvillohet tërësisht brenda kufijve të një shtëpie, krijuar posaçërisht për personat e famshëm që bëhen pjesë të këtij programi, duke u cilësuar me titullin banorë.

Ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Ndërkohë, dinamika e ngjarjeve ka ndryshuar në “BBV” teksa sulmi terrorist në Top Channel, ka shkaktuar stres dhe frikë te banorët.

Si pasojë e kësaj, secili prej tyre ka komunikuar përmes një telefonate me një të afërm.

Telefonata e Dea Mishel me mamanë e saj

Ti thua të rri?!

Cilat sfida ke lënë në mes ndonjëherë?!

Asnjë.

Po këtë pse do ta lësh në mes?!

Kisha merakun tuaj.

Mos e ki merakun tonë. Jep forca, je shumë e mirë, na ke kënaqur…

Jeni krenarë për mua?!

Po, unë jam krenare për çdo gjë që bën ti…

Share With:
Translate »
60 Views