Telminja në pritje të ëmbël me këngëtarin e famshëm dhe asnjë nuk e kishte ditur

Këngëtari Telo i këngës së famshmë “Ai Se Eu Te Pego” është bashkëshorti i një prej aktoreve tona të preferuara dhe me siguri shumë pak nga ne e kanë ditur. Thaís Fersoza e cila luan rolin e Telminjës, një vajzë simpatike e sjellshme në telenovelën Kloni i ka rrëmbyer zemrën këngëtarit dhe janë në pritjen e ëmël të fëmijës së tyre të dytë. Ndërkohë ato janë edhe prindër të një vajze të vogël 2 vjecare. Më poshtë po ju sjellim disa nga fotot më të bukura familjare.

Share With:
Translate »
860 Views