Sasha Obama mbush 16 vjeç, foto nga festa e mrekullueshme

Sasha Obama ishte vetëm tetë vjeç kur familja e saj u fut në Shtëpinë e Bardhë në 2009, por tani ajo është rritur dhe është bërë një zonjushë e vërtetë, ndërsa  dje festoi 16 -vjetorin  e lindjes.

Të gjithë fotografët  u shfaqën në Twitter këtë fundjavë duke kapur foto nga festa e vajzës më e vogël të Barak dhe Michelle.  Ajo u duk tepër e rritur në një fustan të kuq të mëndafshtë dhe me një varëse ngjyrë ari. Në rrjetet sociale është komplimentuar pamja e saj prej modeleje.

Share With:
Translate »
900 Views