“Tërbohen” nënë e bijë, vajza e aktores publikon pamjet e pahijshme

Aktorja me famë botërore Ornella Muti dhe vajza e saj Naike Rivelli, kanë pushtuar portalet pas publikimit të disa pamjeve që nuk i lënë vend fantazisë.

Naike, e njohur për fotot me pullë të kuqe në profilin e saj të Instagramit, kësaj here ka postuar disa imazhe të tjera të cilat kanë befasuar ndjekësit.

Ajo qëndron e shtrirë përmbys mbi shtrat thuajse e zhveshur, ndërsa e ëma e fotografon teksa i tërheq të brendshmet.

Share With:
Translate »
765 Views