Teuta dhe Adonisi sjellin foto fantastike nga pushimet familjare

Një ndër familjet më të komentuara të showbizit shqiptar, nuk kishte si të mos merrte vëmendjen tonë, ndërkohë që ka nisur pushimet. Adonisi, Teuta, Tara dhe Kaia kanë nisur sezonin e plazhit (edhe pse nuk ka kanë treguar ende se cilin destinacion kanë zgjedhur për këtë vit) duke na sjellë disa foto fantastike që edhe ju do të keni mundësi t’i shihni më poshtë.

Share With:
Translate »
924 Views