Tian fle kështu çdo mbrëmje

Çdo gjë që lidhet me Tian, përbën lajm. Kjo jo vetëm prej vogëlushit bukurosh por edhe falë famës së mamit dhe fotove që ajo poston. Mbrëmjen e djeshme ajo ka ndarë me ndjekësit e saj foton e rradhës të Tian, i cili po fle me një elefant prej pellushi ngjyrë bojëqielli. Nuk mjafton vetëm lodra e tij e preferuar për të fjetur por edhe leximi i përrallave nga mami Tuna e babi Patris. Libri i rradhës që po i lexojnë është “Goodnight New York City”. Gjumë të ëmbël Tian! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
739 Views