Tian i nisi prapësitë që tani, me sa duket po sfidon mami Tunën | Video

Keto nenat e reja jane te lexuara. I nisin leksionet qe kur bejne testin e pare. Keshtu qe e dine mire se sa e rendesishme eshte qe te t’i japesh femijes pak nga pak pavaresine. Jo ate te madhen fare, se ate is jep ligji kur behen 18 vjec, po behet fjale per ato gjerat e vogla qe i rrisin femijes vetebesimin. Per kete arsye, po mbase dhe per faktin se dalengadale Tuna do te kthehet ne pune me projekte te reja muzikore, e ka vene djalin te haje vete. Vetem ushqim qe nuk ka ngrene. Tiani ka bere rremuje gjithe shtepine. Edhe ka ngrene pak, se duke u pertypur ka dale ne foto, por me shume ka bere rremuje. Tuna e ka pare me kenaqesi kete moment dhe ka kapur nje foto. Ku i dihet mbase nuk ka tundur e shkundur shtepine gjithe fundjaven, keshtu qe le te beje djali c’te dojel /tip

Share With:
Translate »
682 Views