Tipari i veçantë që e bëri këtë vogëlush hit në internet

Një bebe që ka lindur me flokë është bërë i famshëm në internet, ku të gjithë e pëlqejnë pamjen e tij të adhurueshme.

Nëna e vogëlushit, Keilly Ëilson, 33 vjece u shokua kur djali i saj Ronnie lindi me flokë të zeza. Vogëlushi ka marrë vëmendjen e të gjithëve duke u kthyer në person të njohur ku njerëzit në rrugë ndalojnë nënën për ta komplimentuar për bukurinë e tij.

“Ronnie lindi kështu. Nuk mund ta besoja. E pashë dhe thashtë: Cfarë nuk shkon me kokën e tij? Sepse ishin të zeza dhe të ngjitura me njëra tjetrën. Kur e lava pashë sa të gjata dhe të fryra ishin. Ishte shokuese por shumë e bukur. Kur lindi, flokët i kishte rreth 5 cm, ndërsa tani i ka poshtë mjekrën. Cdo njeri i komenton flokët, kudo që të shkoj,” – tha nëna e vogëlushit të famshëm.

Share With:
Translate »
736 Views