Tiranë/ Arrestohet 24-vjeçari, përdhunoi 11-vjeçaren, vajzën e të dashurës

Një 24-vjeçar inicialet R.H. me banim në Tiranë është vënë në pranga ditën e sotme. Ai akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur të moshës 11-vjeçare.

Detajet e kësaj ngjarjeje të rëndë nuk janë bërë ende me dije.

Por sipas informacioneve paraprake, raportohet se 24-vjeçari banonte me mamanë e të miturës dhe ka ushtruar dhunë edhe ndaj saj e më pas i ka përdhunuar të bijën vetëm 11 vjeç.

 

Share With:
Translate »
53 Views