Tragjike! Vdes foshnja vetëm disa ditë pasi realizoi setin e veçantë fotografik për bamirësi

U nda nga jeta tragjikisht foshnja 6 muajshe si pasojë e sindromës së vdekjes së papritur. Kjo ndodhi menjëherë pasi ajo realizoi një set fotografik për një kalendar që do të përdorej për bamirësi. Me lot në sy nëna e saj shpresonte që fytyra e saj t’u falte gëzim mijra njerëzve që do ta mbanin këtë kalendar në shtëpi. Kjo është arsyeja që pritet të arrihen shifra të mëdha me shitjen e tij. Ky lajm shkriu zemrat e njerëzve në mbarë botën dhe nuk ma mbetet gjë tjetër veçse ta urojmë këtë bebe të prehet në paqe.

 

Share With:
Translate »
774 Views