Trajnerja personale e Armina Mevlanit është njeriu më i shtrenjtë për të

Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar dhe këtë fakt të tillë na e tregon shpesh edhe në setet e saj fotografike. Përveçse e bukur, Armina ka edhe një trup që çdo femër do donte ta kishte dhe për këtë duhet të falenderojë trajneren e saj, e cila është as më shumë dhe as më pak se e ëma.

Blogerja ka publikuar disa foto në rrjete sociale pa vënë aspak grim, e veshur sportive duke bërë stërvitje dhe duhet ta pranojmë që duket shumë bukur.

Share With:
Translate »
639 Views