Tuna dhe Patrisi u bënë prindër për herë të dytë, por si reaguan Roberti dhe Nora

Tuna dhe Patris Berisha janë bërë prindër për herë të dytë, me ardhjen në jetë të vogëlushit Zen. Këngëtarja e ka jetuar në fshehtësi të plotë shtatzëninë, prandaj ky lajm ka habitur jo pak publikun.

Sidoqoftë, në rrjet nuk kanë munguar urimet ndaj Tunës, qoftë nga ndjekësit apo dhe VIP-at, ku mund të përmendim Dafina Zeqirin. Ndonëse vajzat nuk kanë pasur raporte të mira, këngëtarja nuk ia ka kursyer një urim.

Mes shumë urimeve është vënë re mungesa e Nora Istrefit dhe Robert Berishës. Ata të dy nuk e kanë uruar Tunën (të paktën në rrjete sociale) për lajmin e ëmbël.

Siç duket, Nora dhe Roberti kanë shkëputur çdo kontakt me këngëtaren. Kujtojmë se për një periudhë vëllezërit Patris dhe Robert Berisha nuk flisnin me njëri-tjetrin dhe gjithmonë është përfolur se shkaku ka qenë Tuna. Marrëdhëniet mes Robert Berishës, Nora Istrefit dhe Tunës nuk kanë qenë aspak të mira dhe sherri i tyre është bërë publik.

Share With:
Translate »
422 Views