Tuna poston foton e ëmbël të Tianit dhe zbulon talentin e tij

Edhe pse shumë shpejt do t`i rikthehet karrierës, fokusi i Tunës vazhdon të jetë djali i saj, Tiani. Këngëtarja poston vazhdimisht foto të vogëlushit dhe duket se i pëlqen shumë të kalojë kohë me të dhe nuk kishte si të ishte ndryshe.

Tiani rritet dita-ditës dhe ka filluar të shprehë edhe talentet e tij. Në foton e postuar nga këngëtarja, vogëlushi shfaqet i veshur me sandale, një xhaketë xhins dhe mban një kapele në kokë. Si një artist i vogël, ai është ulur para një tabloje dhe mban në dorë ngjyrat, me të cilat pikturon. A mund të ketë një pamje më të ëmbël se kaq?

Share With:
Translate »
633 Views