U bë nënë, Gerta Shino tregon si duket trupi i saj pas lindjes dhe pa asnjë editim

Ish-banorja e “Big Brother Albania 9”, Gerta Shino u bë nënë për herë të parë me datë 18 Qershor. Ajo solli në jetë një djalë, emrin e të cilit nuk e ka zbuluar.

Së fundmi, Gerta ka publikuar një foto duke treguar se si duket trupi i saj pas lindjes. “Trupi i nënave”, ka shkruar ajo.

U bë nënë, Gerta Shino tregon si duket trupi i saj pas lindjes

Gerta ka marrë shumë komplimenta nga ndjekësit pasi fotoja e publikuar është pa efekte, fotoshop apo filtra.

U bë nënë, Gerta Shino tregon si duket trupi i saj pas lindjes

U bë nënë, Gerta Shino tregon si duket trupi i saj pas lindjes

U bë nënë, Gerta Shino tregon si duket trupi i saj pas lindjes

U bë nënë, Gerta Shino tregon si duket trupi i saj pas lindjes

Share With:
Translate »
26 Views