U bë nënë para disa muajsh, gazetarja e njohur publikon kartolinën familjare

Atmosferës festash, gazetarja e njohur prezanton kartolinën familjare
Ditën e sotme gazetarja e njohur Elona Duro ka zgjedhur ta nisë me atmosferë festash. Në profilin e saj të ‘Instagramit’ ajo ka publikuar një video të ëmbël me anë të cilës uron edhe festat e fundvitit. Në video ajo shfaqet krahas bashkëshortit Lorenc Goga dhe anëtarit më të ri të familjes së tyrë, vogëlushi Tomas. Në një ambient të mbushur me drrita ku në sfond dëgjohen këngët e Krishtlindjeve, familja Goga shfaqet më e lumtur se kurrë.
“Nga familja Goga për të gjithë ju vijnë urimet më të mira për festa të mbara, një vit të ri të bekuar të mbushur me paqe, të qeshura, dashuri, sukses e mbi të gjitha shëndet. Tomas, Elona & Lorenc”, shkruan Elona krahas videos.
Kujtojmë se gazetarja e “Top Medias” u bë nënë në muajin janar dhe Tomasi i vogël është 11 muajsh.

Kjo video kaq e ëmbël është mënyra më e mirë për të nisur festat.

Share With:
Translate »
580 Views