“U bekuam me ardhjen tënde”, këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë

Pak muaj më parë, këngëtarja Ryva Kajtazi zbuloi në ditën e lindjes së saj se do të bëhej nënë për herë të dytë. Ndërsa sot vetë këngëtarja ka dhënë lajmin e bukur se është bërë nënë për herë të dytë. “Më datë 01.06.20, ne u bekuam me ardhjen tënde”, shkruan Ryva krahas fotos ku duket teksa ka kapur duart me vogëlushin e saj. Kujtojmë se këngëtarja dhe partneri i saj janë gjithashtu prindër të një vogëlusheje, e cila erdhi në jetë në prill të vitit 2017.

 

Share With:
Translate »
2230 Views