U desh t’ja kujtonim ne që Arbana t’i shkruante Oltës për shtatzëninë

Olta Gixhari ka organizuar ditën e djeshme një ceremoni “Gender Reveal” ku ka zbuluar gjininë e fëmijës së saj. Në festë morën pjesë shumë figura publike. Ndër të pranishmet atje ishte edhe Sara Hoxha, Xhemi Shehu etj., por ajo që ra në sy ishte mungesa e moderatores Arbana Osmani.

Gjithashtu Arbana nuk kishte bërë asnjë urim publik deri tani në Instagram-in e Oltës, ashtu sikurse e kishin uruar shumë të tjerë.

Por me sa duket moderatorja ka vendosur ‘të zgjohet’ nga gjumi dhe të komentojë tek fotot e reja që Olta postoi para një ore.

 

Edhe një na duhet – komenton Arbana.

Ky reagim nga ana e saj erdhi pasi “Iconstyle” vuri re mungesën e Arbanës në detajet e festës së Oltës dhe komentet në Instagramin e saj. Me sa duket Arbana paska reflektuar dhe ka treguar se miqësia mes dyshes vazhdon ende.

Share With:
Translate »
29 Views