U nda nga gruaja për miliarderen, ish-kriminelit nuk i “shqitet vjehrra”

Ata kanë 9 muaj të lidhur dhe çifti duket se janë shumë të lumtur, ndërsa janë shfaqur nga tapeti i kuq në pushimet me jaht.
Por ka diçka në çdo dalje të tyre që nuk ndryshon: kudo janë të shoqëruar nga nëna e miliarderes, Chloe Green, apo vjehrra e ish-kriminelit më të bukur në botë, Jeremy Meeks.
Personi i tretë që është në mes të lidhjes së tyre është Tina Green. Zonja, e cila shfaqet gjithmonë me një lëkurë të nxirë dhe diamante, duket se e ka shumë përzemër të dashurin e ri të vajzës së saj, një ish-i dënuar dhe gangster. Madje e ka aq shumë përzemër, sa shfaqet gjithmonë pranë çiftit.
Mund të mendoni se ndoshta po kontrollon Jeremy Meeks, i cili ka një fëmijë me ish-gruan e tij apo dhe për të shkuarën e tij kriminale.
Ai u akuzua për armëmbajtje pa leje dhe u dënua me 2 vite burg, në 2014-n.

Share With:
Translate »
892 Views