U raportua se u nda nga burri: Bukuroshja shqiptare sërish shtatzënë

Nga tre po bëhen katër! Familja e ish Missit Drenusha Latifi po zgjerohet dhe këtë e ka bërë të ditur vetë Latifi përmes një postimi në rrjete sociale.

Ish Miss Kosova nuk ka dhënë detaje të tjera por është mjaftuar me lajmin i cili është pasuar me një varg urimesh.

Kujtojmë se Drenusha është zhvendosur për të jetuar tash e sa kohë në Suedi me bashkëshortin Atilla Kardes, me të cilin ka vajzën dy vjeçare, Ynwa.

Mbetet të shihet se a po vjen një motër apo vëlla për Ymwën.

Share With:
Translate »
853 Views