U shpreh se është biseksuale, këngëtarja shqiptare shtatzënë?

Këngëtarja Gugu ka bërë mjaft bujë për shkak të deklaratave të saj të biseksualitetit dhe më pas shpalli fejesën.

Pak kohë më parë Merita Haxhia, e njohur si Gugu, publikoi në rrjete sociale lajmin se ishte e fejuar me një djalë, identitetin e të cilit nuk ka dashur t’a bëjë publik.

Por gjatë ditës së sotme duket se këngëtarja kontroverse kë bërë të ditur se së shpejti do të bëhet nënë.

Përmes një story në Instagram, Gugu ka shkruar “bebe”. Nuk dihet nëse kjo ka qenë një shaka e saj apo vërtet është në pritje të ëmbël.

Share With:
Translate »
871 Views