“U zhduk” nga rrjetet sociale, shihni si duket tani Marina Fara shtatzënë

Marina Fara është një nga femrat më të komentuara në rrjetet sociale. Vajza e këngëtares së njiohur Eli Fala poston shpesh foto provokuese dhe seksi në rrjetet sociale. Më pas ajo u ‘zhduk’ nga rrjetet sociale due habitur të gjithë.

Pak kohë më vonë më vonë u zbulua dhe arsyeja e “zhdukjes” së saj nga rrjetet sociale. Marina ishte në pritje të një bebushi. Pas publikimit të fotove ku ajo shfaqej tek doktori duke parë fëmijën dhe foto të tjera me partnerin, Marina mbylli çdo rrjet social duke mos patur më asnjë kontakt me fansat e saj.

Mirëpo mamaja e saj, Eli ka publikuar dje disa foto të saj dhe vajzës Marina. Sic e shihni dhe nga foton Marina, e cila është në mujain e katërt të shtazënisë duket plot nur dhe elegancë, teksa ka shoqëruar të ëmën në Maratonën e këngës.

Share With:
Translate »
666 Views