“Unë e kam në jetë babain akoma”, rrjeti shpërthen ndaj Kejvinës, Fatma Haxhialiu: Totalisht jo njerëzore

Një koment i bërë nga Kejvina mbrëmjen e djeshme gjatë përplasjes me Luizin ka shkaktuar shumë bujë në rrjet. “Mos harro që unë e kam në jetë babain akoma”, tha ajo duke sulmuar këngëtarin në faktin që i ati i tij është ndarë nga jeta.

'Unë e kam në jetë babain akoma', rrjeti shpërthen

Në lidhje me këtë situatë ka reaguar së fundmi moderatorja Fatma Haxhialiu. Ajo ka shkruar se sado e prekur dhe e fyer të jetë ndjerë modelja, komenti i saj i ka kaluar kufijtë.

'Unë e kam në jetë babain akoma', rrjeti shpërthen

“E kuptoj që ndihet e fyer dhe e prekur Kejvina, po ky lloj fjalori, kjo mënyrë reagimi, realisht kaloi kufijtë. Ça ishte ajo e kam babën gjallë? Totalisht jo njerëzore”, ka shkruar Fatma.

Sakaq ajo i ka bërë thirrje dhe publikut që fjalori që po përdoret në rrjet ndaj Kejvinës nuk është normal. “Mund të shprehet indinjata dhe pa fyerje e ofendime o milet”, ka shtuar moderatorja.

'Unë e kam në jetë babain akoma', rrjeti shpërthen

Share With:
Translate »
98 Views