Urimi i deputetit për të bijën shkakton të qeshura në rrjet

Vajza e ish-deputetit, Eduart Ndocaj sot ka ditëlindjen dhe mbush plot 17 vjeç. Ndocaj i ka dedikuar asaj në profilin e tij në Instagram një urim, në të cilin bien menjëherë në sy gabimet drejtëshkrimore. Ish-deputeti nuk e kupton dallimin e shkonjës “ç” me “q”, ndërsa ka probleme me “ë-të” në fund të shumë fjalëve. Megjithatë, pavarësisht shkeljes së rregullave drejtëshkrimore, ish-deputeti duket se i ka shprehur të bijës fjalë të dala nga zemra. Edhe 100 vite të lumtura i urojmë vajzës së Eduart Ndocaj!

DEDIKIMI I NDOCAJ

Sot esht nje dit e veqant , ditlindja e vajzes time ku zoti para 17 vitesh me bekoj me ket engjell te bukur e më dhuroj emrin baba , E dashura vajza ime sot esht dit shum e veqant andaj se bashku me gezimin dhe gjith rendesin e kesaj dite te veqant per ty dhe gjithashtu edhe per familjen ton dhe te gjith ata qe te duan dhe i don :Te deshiroj gjithe lumturin e kesaj bote , Te deshiroj suksese te medha ne te ardhmen, Vullnet ne Pun /Mesime,Te deshiroj fat ne te gjitha sferat e jetes Edhe 100 vite bia ime

Share With:
Translate »
3011 Views