Urimi i Ledri Vulës për festën e fëmijëve do t’ju emocionojë

Ledri Vula prej kohësh është kthyer në reperin e hiteve të padikutueshme dhe një personazh mjaft të dashur për shqiptarët.

Ai njihet edhe për dashurinë e tyre ndaj fëmijëve, ndaj sot në festën e 1 Qeshorit nuk kishte si të mungonte një urim i veçantë nga ai për të vegjëlit.

Me anë të një video ku ka përmbledhur disa nga momentet më të këndshme të tij me fëmijët, nga të cilët duken edhe fansa të tij ai ka dhënë urimin e tij special.

“Të gjithë fëmijëve një ditë sa më të bukur” – shkruan Ledri krahas videos së postuar në Instagram.

Share With:
Translate »
610 Views