Urimi i veçantë i ish ministrit, për të birin: “Më mungon shumë”

Ish ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj ka bërë një dedikim të veçantë në Facebook. Djali i tij ka ditëlindjen, por nuk ndodhen afër njëri- tjetrit. “Biri im gezuar ditelindjen! Ta them me te njejtin gezim qe me perfshiu kur mora lajmin e ardhjes tende ne jete dhe me te njejten dashuri te pamate qe kam ndjere kur te pashe per here te pare! Te perqafoj fort Drilon Demiraj dhe me mungon shume. DD.”, shkruan Demiri. Kujtojmë që Dritan Demiri ishte ministër teknik dhe u caktua ministër i Brendshëm, pas marrëveshjes së 18 majit, mes Ramës dhe Bashës

Share With:
Translate »
2416 Views