Vajza bën kapriço, sjellja e babait do ju habisë

Pas një dite të gjatë në shkollë, Juliet, 2 vjeç, vendosi të shtrihej në trotuar.

Babai, i cili po shkarkon makinën, nuk dëshiron të fillojë të debatojë me vajzën e tij për t’u ngritur: ai e merr atë duke e kapur nga xhaketa, si një qese për blerje dhe e çon në shtëpi.

Video u regjistrua nga gruaja dhe pasi u hodh në YouTube, menjëherë u bë virale.

Share With:
Translate »
561 Views