Vajza e aktorëve të famshëm eksploron fushën e biznesit

Vajza e adoptuar e çiftit të famshëm të Hollywood, Tom Cruise dhe Nicole Kidman, Isabella, pas fushës së modelngut, ka vendosur të eksplorojë edhe atë të biznesit.

25-vjeçarja ka promovuar një linjë bluzash grafike të quajtur BKC ose gjatë Bella Kidman Cruise.

Dizenjot e Isabellës janë të vizatuara me dorë dhe në faqen zyrtare të linjës theksohet se ato janë të frymëzuara nga “miqtë, moda dhe muzika”.

Share With:
Translate »
688 Views