Gruaja e Salsanos sapo na tregoi se kujt i ngjan vajza e vogël

Salsano Rrapi dhe bashkëshortja e tij, aktorja Erjona Kakeli janë treguar shumë hermetikë përsa i përket jetës private dhe dimë fare pak për familjen e tyre. Megjithatë disa detaje i kemi mësuar si padashje. Ata janë prindër të dy vajzave. Erjona herë pas here na sjell disa esenca nga familja e saj dhe sot bëri të njëjtën gjë. Ajo na ka treguar çorapet e të voglës që thonë “50% mami” dhe “50% babi”. Sigurisht që e vogla ka marrë nga të dy dhe mos u habisni kur në të ardhmen, ajo të bëhet aktore. E rëndësishme është për momentin se asnjë prej prindërve nuk bëhet “xheloz” meqë u ngjan të dyve. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
977 Views