Vajza e bashkëshortit i shpall konkurrencë Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, duket se ka zbuluar një tjetër talent në familjen e saj dhe shumë shpejt mund ta ketë konkurrente.

Vajzën e partnerit të saj, Alex Rodriguez,  ka provuar të këndojë në prani të thjeshtrës dhe mund të themi se ia ka dalë mbanë, madje pa emocion.

“Jam pak xheloz për Tashin, por Jennifer dukej shumë e lumtur për vajzën time”, – shkruan ish-lojtari i Yankees.

Nga videoja, JLo duket mjaft e impresionuar nga Natasha dhe në disa momente shfaqet edhe duke e përqafuar.

 

Share With:
Translate »
960 Views