Jennifer Lopez është gati për foton me të dashurin dhe ish-burrin

Jennifer Lopez po përgatitet që të festojë për herë të parë Ditën e Baballarëve me të dashurin e ri, Alex Rodriguez.  Ajo ka dy binjakë nga martesa me Marc Anthony, 9-vjeçarët Emme dhe Max, ndërkohë që Alex ka dy vajza, Natasha 12 vjeçe dhe Ella, 9. Të gjithë fëmijët do të mblidhen për Ditën e Baballarëve të bëjnë një foto sëbashku, ku këngëtares në këtë rast do t’i duhet të pozojë me ish-bashkëshortin dhe të dashurin aktual njëkohësisht.

Share With:
Translate »
933 Views