Vajza e çiftit të famshëm feston 8-vjetorin, ja si duket vogëlushja

Çifti i aktorëve William Levy dhe Elizabeth Gutierres janë një prej çifteve më të pëlqyer spanjolle. Dyshja kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre që prej vitit 2003 dhe aktualisht janë në bashkëjetesë. Nga kjo bashkëjetesë ata kanë sjellë në jetë dy fëmijë të mrekullueshëm.

Me rastin e ditës së lindjes së vajzës Kailey Alexandrea Levy, Elizabeth i bëri një dedikim mjaft emocionues teksa tregoi se ajo është mjaft krenare për të.

“Gëzuar ditëlindjen e bukura ime. Të dua shumë shumë shume. Ti më bën të jem krenare që jam nënë jote. Ti ndriçon botën time. Të shoh buzëqeshjen tënde është bekimi më i madh për mua. Gjithmonë bashkë”.

Share With:
Translate »
649 Views