Vajza e Cindy Crawford, kopje e nënës

Kaia Gerber dukej njësoj si nëna e saj, Cindy Crawford, gjatë një daljeje për darkë në West Hollywood. Nënë e bijë dukeshin për mrekulli me veshjet e tyre, me një fizik shumë të ngjashëm. Edhe pse është 51-vjeçare, Cindy vazhdon të duket bukur dhe është e kujdesshme me linjat e saja trupore. Dy bukuroshet shoqëroheshin nga Rande Gerber, babai i Kaias dhe bashkëshorti i Cindyt.

 

Share With:
Translate »
765 Views