Vajza e Eneda Tarifës nis shkollën, ja fjalët e ëmbla të Erionit për ditën e parë

Vajza e Eneda Tarifës dhe Erjon Zaloshnjës tashmë është rritur dhe është bërë një zonjushë e vërtetë. Aria sot ka nisur shkollën dhe kjo ditë e veçantë nuk mund të kalonte pa një dedikim nga Erjoni. Ai ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku i uron Arias më të mirën duke e quajtur në fakt këtë fillim në rrugën e mundimshme të jetës. “Kjo është Aria Zaloshnja dhe sot filloi rrugën e mundimshme të jetës”, shkruan Erjoni.
Aria është vajza e tij e vetme që ka nga martesa me këngëtaren e njohur, Eneda Tarifa, me të cilën u nda pak kohë më parë pas një lidhje shumëvjeçare.

Share With:
Translate »
525 Views