Vajza e Kristina Baki feston ditëlindjen, dhe urimin e veçantë e mori nga Adrola Dushi

E vogla e Kristina Baki sot feston ditëlindjen.

Ndryshe nga çfarë jemi mësuar që urimet e para ti shikojmë nga prindërit këtë herë vëmendjen e ka rrëmbyer teze Adrola me urimin e saj.

Siera feston ditëlindjen e saj të parë dhe krahas një poze të veçantë Adrola e uron kështu:

‘Siera ime gëzuar ditëlindjen e parë o shpirt! U bëfsh 100 vjeç me gjithë lumturinë e botës! Ti je dhurata më e bukur që mami Kristina mund të na bënte. Unë dhe Troi të duam shumë o gëzim!’

Adrola dhe Kristina kanë një miqësi shumë speciale me njëra-tjetrën dhe këto fjalë të ëmbla ishin të pritshme.

Share With:
Translate »
47 Views