Vajza e madhe e Mark Frrokut feston ditëlindjen, kështu e uron Rudina Dembacaj

Rudina Dembacaj ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të mirë me fëmijët e bashkëshortit të saj, Mark Frroku dhe fotot e momentet me ta në rrjete sociale nuk kanë munguar.

Sot vajza e madhe e Markut, feston ditëindjen dhe nuk ka munguar urimi nga Rudina.

“Gëzuar ditëlindjen rreze drite. Te dua”, shkruan Rudina.

Kujtojmë se Rudina ka qenë së fundmi kryefjalë e medias pasi u publikua lajmi se aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, ishte dënuar me 6 muaj burg, për falsifikimin e prokurës së vajzës së saj

Share With:
Translate »
50 Views