Vajza e Michael Jackson lesbike, “kapet mat” me modelen

Më herët nuk kishim dëgjuar për ndonjë lidhje të mundshme të vajzës së madhe të legjendës së muzikës, Michael Jackson, Paris.

Por tashmë përflitet se, është në një lidhje me modelen Cara Delevingne. Dyshja u dallua për herë të parë duke dalë nga një klub nate të kapura për dore, në nëntor të vitit të kaluar.19-vjeçaja Paris dhe 25-vjeçarja Cara i shtuan më shumë thashethemet, pasi u panë duke shijuar një mbrëmje jashtë në Londër.

Ndërsa vajza e ikonës Michael Jackson shijoi një darkë me modelen dhe miqtë, një natë më pas ato u panë dorë për dore, teksa u kthyen në dhomën e hotelit, pas një koncerti.

Paris dhe Cara thuhet se nisën të njiheshin pasi u takuan në “MTV Movie Awards”, vitin e kaluar.

Share With:
Translate »
826 Views