Vajza e Rudina Hajdarit feston ditëlindjen: Nëse do të zgjidhja të falja diçka nga vetja, do ishin sytë e mi…

Vajza e ish-deputetetes Rudina Hajdarit, feston 6-vjetorin e ditës së lindjes.

Ish-deputetja së fundmi ka postuar një foto në nga festa e ditëlindjes së vajzës, teksa e ka uruar të bijën, Sihana me fjalë të ndjera.

“Nëse do të zgjidhja të falja diçka nga vetja, do të zgjidhja të jepja sytë e mi . Do doja që nëpërmjet shikimit tim të shihje veten çdo ditë, se sa krenare jam për ty, se sa e bukur dhe e zgjuar po bëhesh çdo vit që kalon, se sa shumë lumturi na dhuron të gjithëve. Gëzuar Ditëlindjen Sihana ime! ❤️” shkruan Hajdari në postimin e saj.

Share With:
Translate »
42 Views