Vajzat e showbizit që u kthyen në princesha për dasmën e Xhensilës dhe Besit

Në një dasmë ku nusja vishet si Hirushe, edhe të ftuarat ndihen të motivuara për të veshur fustane princeshash.

Dasma e Xhensilës dhe Besit mblodhi në Pallatin e Brigadave shumë personazhe të dashura të jetës publike, mes tyre artistë, politikanë, sipërmarrës.

Në galerinë e fotove të publikuara në rrjetet sociale, ka pasur sigurisht prej atyre që kanë spikatur për zgjedhjet që kanë bërë.

Një ndër to ka qenë Lori Hoxha, e cila ka veshur një fustan tyli në nuancat e tokës, apo Andrra Destani me fustanin e kuq të fryrë.

Ja disa nga fustanet që na lanë pa fjalë:

 

Share With:
Translate »
1394 Views