Valbona na prezanton me princeshën e vogël të saj

Ikona e bukurisë Valbona Selimllari vijon të jetë padyshim një nga më të bukurat. Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet në det. Mesa duket pushimet për “Bobin” nuk kanë mbaruar akoma dhe vijon t’i shijojë ato. Megjithatë ajo që bie në sy është pikërisht vogëlushja pas krahëve të saj, e cila është e bija. Valbona është treguar shpesh e rezervuar për fëmijët e saj,  ndonëse ka nisur këto kohë të publikojë herë pas here foto më ta në rrjete sociale.

 

Share With:
Translate »
870 Views