Valbona Selimllarin e urojnë për vajzën por në fakt ka një keqkuptim

Valbona Selimllari është nënë e tre e fëmijëve, dy djemve dhe një vajza. Vajza është fëmija më i vogël i shtëpisë dhe është ende 4 vjeç. Megjithatë, në një foto që Valbona ka ndarë në Instagram ku shfaqet me një vajzë të rritur, nuk kanë munguar komentet dashamirëse. Ndjekësit kanë menduar se Valbona ka ndarë foton me vajzën e saj por në fakt jo.

Birthday girl!

A post shared by Valbona Selimllari (@valbonaselimllari) on

Pas kësaj situate, Valbona ka ndarë një foto tjetër me vajzën dhe të ëmën e saj ku shkruan: “Mami, goca dhe mami tjetër” duke e shoqëruar me emoji që qeshin me lot. /Kids’ Time/

Mami, goca dhe mami tjeter???

A post shared by Valbona Selimllari (@valbonaselimllari) on

Share With:
Translate »
675 Views